Mus vienija chemija...

 

Laboratoriniai svėrimo stalai

Patyręs laboratorinių baldų gamintojas, siūlo platų aukštos klasės antivibracinių stalų asortimentą,kurie pagaminti iš metalinio rėmo konstrukcijos ir laminuoto korpuso. Mūsų siūlomi antivibraciniai stalai veiksmingai apsaugos matavimo prietaisus  nuo foninės vibracijos ir smūgių, kas užtikrins tikslius matavimų rezultatus.

Stalų konstrukcija: stalų korpusai pagaminti iš sutankintos struktūros laminato plokštės, stalkraščiai padengti 2 mm PCV kantu. Antivibracinės svėrimo plokštės (400x400mm) pagamintos iš granito (balastas - armuota gelžbetonio plokštė) ir instaliuotos stalviršyje ant nepriklausomo rėmo iš aukštos kokybės plieno (30x30mm) uždarų profilių, nudažytų epoksidiniais milteliniais dažais. Antivibracinės svėrimo plokštės, siekiant užtikrinti vibracijos slopinimą, instaliuotos ant vibraciją slopinančių plastinių elastomerų. Svėrimo stalo stalviršių galite pasirinkti iš pateikto sąrašo 

Svėrimo stalai atskiri arba integruojami į laboratorinius baldus su anti vibracinėmis plokštėmis, kas užtikrina matavimo stabilius rodmenis.
Standartiniai modeliai

Vienvietis

Vienvietis su spintele

Dvivietis

Ilgis (mm)

900 

1200 

1500

Gylis (mm)

750 

750 

750 

Aukštis (mm)

800

800

800 


Svėrimo stalai taip pat yra gaminami  pagal individualius kliento poreikius, integruojami į mūsų gaminamo laboratorinio baldo darbastalį.