Mus vienija chemija...

 

Apie mus

 

   Bendrovė "Alchem Grupa" yra viena iš pirmaujančių įmonių Lenkijoje, aprūpinančių laboratorijas daugiau nei 20 metų ir 7 metus sėkmingai vykdo veiklą Pabaltijo šalių regione, įskaitant ir Lietuvą. Bendrovėje "Alchem Grupa", centrinėje būstinėje Torūnės mieste bei 7 filialuose, išsidėsčiusiuose visoje Lenkijoje, dirba daugiau nei 70 darbuotojų.  Dėl sudarytų gerų sąlygų su gamintojais, mes galime suteikti individualias nuolaidas, priklausomai nuo  produktų grupių ir jų vertės. Mes tiekiame, kvalifikuotas paslaugas klientui, konsultuojame, instaliuojame įrangą ir apmokame ja naudotis bei prižiūrėti, teikiame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Mūsų klientai - pramoninių, universitetinių, medicinos, veterinarijos, chemijos, biologijos mokslinių tyrimo įstaigų, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų valymo, biokuro ir atliekų deginimo įmonių laboratorijos.

   Viena didžiausių Lenkijos bendrovių „ALCHEM GRUPA“, yra tarptautinis laboratorijų aptarnavimo tinklas, kuris, 2008 m. pradėjo savo veiklą Pabaltijo regione: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Veikla Pabaltijo regione grindžiama principu – laboratorijų aptarnavimas – be tarpininkų, t.y. laboratoriniai baldai, laboratorinė įranga/aparatūra, matavimo prietaisai, cheminiai reagentai, etalonai bei žaliavos farmacijos įmonėms, Pabaltijo šalių laboratorijoms yra pristatomi tiesiogiai iš terminalų, esančių Lenkijoje, nesinaudojant Lietuvos firmų-tarpininkių paslaugomis.

   Bendrovės „ALCHEM GRUPA“ pagrindinė veikla – kompleksinis  laboratorijų aptarnavimas: pradedant laboratoriniais baldais (laboratorinių baldų fabrikas „Poll Lab“ – bendrovės padalinys), matavimo aparatūra, laboratorinėmis priemonėmis ir baigiant cheminiais reagentais. Plati Lenkijos ir gerai žinomų užsienio firmų gamintojų – „ALCHEM GRUPA“ prekybos partnerių, laboratorinių prietaisų ir reikmenų gama (pasiūloje jų virš 56 000 pozicijų ir kas mėnesį asortimentas pasipildo) patenkins ir įnoringiausių klientų lūkesčius. Tikimės malonaus ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo.


Kodėl Alchem?

  • Sparčiai auganti bendrovė su daugiau nei 70 kvalifikuotų darbuotojų.
  • Įdiegta kokybės valdymo sistema ISO 9001:2015 
  • Įgyvendinami kompleksiniai laboratorijų sprendimai pagal individualius projektus.
  • Aukštos kvalifikacijos aptarnavimas, garantinis ir po garantinis servisas.
  • Dideli projektai ir daug teigiamų atsiliepimų iš mūsų klientų.
  • Didelis centrinis sandėlis su farmacinių veikliųjų medžiagų sandėliu.
  • Daugiau, nei 2700 fizikos, chemijos ir mikrobiologijos prekių mes turime sandėlyje.
  • Centriniame sandėlyje esančių prekių pristatymas užtrunka iki 7 dienų.
  • Lanksti nuolaidų sistema, susieta su užsakymo apimtimi.